Kalendarz HD

Wszystkie produkty z kategorii WALL DECOR, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, KALENDARZE oraz FOTOKSIĄŻKI I FOTOALBUMY można zamówić online na naszej stronie, gotowy produkt wyślemy na Państwa adres - PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

FOTOKALENDARZ ścienny HD naświetlany jest jak odbitka, czyli w tradycyjnym procesie mokrym, na japońskich labach Noritsu. Obraz powstaje tu na profesjonalnym jedwabistym papierze fotograficznym, z wyraźną fakturą, dlatego ma bardzo wysoką jakość. Do produktu dołączane jest wyrywane, miesięczne kalendarium. Przykleja się je bardzo łatwo dzięki specjalnie przygotowanym tasiemkom z klejem.

Fotokalendarz HD składa się z dwóch części: naświetlonego obrazu w jednym z dwóch formatów: 30 cm x 60 cm lub 30 cm x 90 cm, oraz osobno zapakowanego, drukowanego na papierze kredowym kalendarium o wymiarach: 21,5 cm wysokości x 27,6 cm szerokości). Jest to kalendarium miesięczne, wyrywane, które należy wkleić w odpowiednie miejsce na projekcie (na jego tylnej części zamieszczona jest już dwustronna taśma). Nie masz tu możliwości wyboru miesiąca początkowego, ani nie możesz go personalizować (np. wpisać urodzin czy innych ważnych dat). 

 

 

 

 

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn