Fotokalendarz PRO B2

Wszystkie produkty z kategorii WALL DECOR, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, KALENDARZE oraz FOTOKSIĄŻKI I FOTOALBUMY można zamówić online na naszej stronie, gotowy produkt wyślemy na Państwa adres - PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

Fotokalendarz PRO B2 występuje w pionie i poziomie, z powierzchnią zadruku 50x70 i 70x50 cm (pliki należy przygotować w formacie 52x72, lub 72x52, dookoła grafiki pojawi się biała, kilkumilimetrowa ramka bez zadruku). Wyposażony jest w solidną spreżynkę, która umożliwia zawieszenie na ścianie. Posiada 14 stron: 12 miesięcy, okładkę i pierwszą kartę techniczną, z kodem kreskowym, która pozwala nam na identyfikację produktu w procesie produkcyjnym i jednocześnie zabezpiecza go w transporcie, należy ją wyrwać.


Jest to produkt PRO, dla klientów oczekujących wysokiej jakości wydruku i matowego, naturalnego papieru. Drukowany jest cyfrowo na HP Indigo, z  wykorzystaniem aż siedmiu barwników. Pozwala to rozwinąć szerszą paletę kolorystyczną na obrazie, oddać bardziej naturalne kolory, przejścia tonalne czy wydobyć znaczną ilość szczegółów i detali.

Podłoże wykorzystywane do produkcji Fotokalendarzy PRO B2 to naturalny, całkowicie matowy, śnieżnobiały papier Arctic Matte 170 g/m2. Miły w dotyku, mocno kontrastowy dzięki wysokiemu poziomowi bieli, całkowicie pochłaniający światło, niepowlekany.

Fotokalendarz PRO B2 dostępny jest w pionie lub poziomie w rozmiarze 50 cm x 70 cm lub 70 cm x 50 cm, można w nim oznaczyć ważne dla Ciebie daty oraz wybrać pierwszy miesiąc kalendarza.

WYBIERZ STYL KALENDARZA:

 

 

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn