Fotoksiążki i fotoalbumy

STUDIO SIKORA oferuje szeroką gamę fotoksiążek i fotoalbumów dostępnych w różnych formatach, liniach stylistycznych, wzorach okienek i rodzajach materiałów wykończeniowych.

Przed przystąpieniem do składania zamówienia sugerujemy zapoznanie się z dostępnymi opcjami, które są szczegółowo opisane na naszych stronach oraz wynotowanie sobie symboli okienek w okładce oraz materiału - znacznie przyspieszy to proces zamówienia.

Polecamy opcję telefonicznej konsultacji podczas procesu zamawiania (tel. 881 700 777)

Wszystkie produkty z kategorii WALL DECOR, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, KALENDARZE oraz FOTOKSIĄŻKI I FOTOALBUMY można zamówić online na naszej stronie, gotowy produkt wyślemy na Państwa adres - PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

 

FOTOKSIĄŻKI

FOTOKSIĄŻKI są odpowiednie dla każdego rodzaju fotografii: ślubnej, portretowej, modowej, dziecięcej czy szkolnej. Charakterystyczne są dla nich miękkie, drukowane dwustronnie karty. Dostępne są w kilku formatach i liniach, z wyjątkowymi oprawami. Na wielu stronach można zmieścić nawet bardzo długie fotograficzne reportaże. 

1. FOTOKSIĄŻKA BASIC

Fotoksiążka Basic ma karty miękkie, dwustronnie zadrukowane. Otwiera się tak jak zwykłe książki, więc część projektu jest schowana w zagłębieniu grzbietu. Może mieć od 28 do 160 stron i dwa rodzaje opraw: błyszczącą lub matową.

Ceny wahają się w zakresie od 78,00 zł  do ok. 652,00 zł (w zależności od wybranego formatu, ilości stron oraz dodatkowych opcji)

 

2. FOTOKSIĄŻKA PRO

Fotoksiążka PRO ma miękkie, drukowane dwustronnie karty. Może mieć od 20 do 120 stron. Otwiera się jak tradycyjne książki, gdzie część projektu jest wciągnięta w środek grzbietu. Do wyboru są cztery linie stylistyczne.

Ceny wahają się w zakresie od 224,00 zł  do ok. 954,00 zł (w zależności od wybranego formatu, ilości stron oraz dodatkowych opcji)

 

3. DREAMBOOK PRO

Fotoksiążka DreamBook drukowana jest dwustronnie atramentowo, na miękkich kartach. Może mieć od 20 do 120 stron. Otwiera się praktycznie na płasko, a środek jest łączony specjalną tasiemką. Dostępna jest w trzech liniach stylistycznych.

Ceny wahają się w zakresie od 320,00 zł  do ok. 1630,00 zł (w zależności od wybranego formatu, ilości stron oraz dodatkowych opcji)

 

4. GRAND GALLERY

Fotoksiążka Grand Gallery występuje w formacie 70x50 i 50x70. Ma od 60 do 120 miękkich, drukowanych stron. Nie otwiera się na płasko. Produkt premium, przeznaczony głównie do prezentacji Twojego portfolio.

Ceny wahają się w zakresie od 2000,00 zł  do ok. 2630,00 zł (w zależności od wybranego formatu, ilości stron oraz dodatkowych opcji)

 

 

FOTOALBUMY

 

FOTOALBUMY to popularne, eleganckie produkty do oprawy zdjęć. Do wyboru masz nowoczesną formę, gdzie fotografie są naświetlane, lub drukowane na rozkładówkach, które podkleja się do sztywnej przekładki, a strony otwierają się na płasko. Dokładnie tak jest w ekskluzywnych fotoalbumach, które występują w wielu formatach i liniach z ciekawymi wzorami robionych ręcznie opraw oraz okienkami.

1. FOTOALBUM PRO

Fotoalbum ma sztywne karty, ponieważ zdjęcia są tu podklejone do przekładek o gramaturze 800g/m2. Może mieć od 5 do 40 rozkładówek. Masz tu ogromne możliwości personalizacji okładek, dostępnych w siedmiu kolekcjach. Do wyboru jest też rodzaj technologii wykonania obrazu oraz papier. Otwiera się całkowicie na płasko. Dostępny jest w 11 formatach.

Ceny wahają się w zakresie od 240,00 zł  do ok. 2360,00 zł (w zależności od wybranego formatu, ilości stron oraz dodatkowych opcji)

 2. LITE ALBUM

Lite Album ma sztywne karty, jego zdjęcia są podklejone do przekładek o gramaturze 800g/m2. Ma zawsze 5 rozkładówek, tylko jeden format: 20x20 i tylko jeden specjalny materiał oprawy, na którym możemy zadrukować Twoje fotografie. Nie posiada okładki wewnętrznej. Jest naświetlany, tak jak odbitki, na półmatowym papierze jedwabnym Fuji Silk. Otwiera się całkowicie na płasko.

Ceny wahają się w zakresie od 138,00 zł  do 238,00 zł (w zależności od dodatkowych opcji)

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn