Linia CLASSIC

Wszystkie produkty z kategorii WALL DECOR, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, KALENDARZE oraz FOTOKSIĄŻKI I FOTOALBUMY można zamówić online na naszej stronie, gotowy produkt wyślemy na Państwa adres - PRZESYŁKA KURIERSKA GRATIS !!!
(Podczas zamawiania wybranego produktu należy wybrać opcję "Darmowa przesyłka kurierska" )

Fotoprodukty z linii CLASSIC wyróżniają zastosowane tu ponadczasowe, tradycyjne rozwiązania: prostota i klasyka. Klucz do sukcesu tkwi w odpowiednim dopasowaniu formatu, materiału, koloru i dodatków. Wszystko po to, żeby produkt, w którym zamkniesz swoje zdjęcia idealnie pasował do okazji i Twojego projektu. Duży wybór okienek, wiele możliwości personalizacji oraz szeroki wachlarz tkanin i ekoskór pozwoli Ci na niemal nieskończoną liczbę kombinacji.

Dostępne wzory:

Classic to jedna z najpopularniejszych linii w naszej ofercie. Wybierana jest zarówno do oprawiania fotografii z sesji ślubnych, noworodkowych, portretowych czy modowych. W tej linii znajdziesz szeroki wybór fotoproduktów: od albumów tradycyjnych, poprzez otwierane na płasko Fotoalbumy PRO, drukowane Fotoksiążki PRO, aż po opakowania na odbitki czy zestawy Complete. A wszystko to w minimalistycznej formie.

Pełen prostoty design linii Classic przynosi ze sobą równocześnie wiele możliwości na personalizację produktu. Co pozwala zaprojektować? Różne rodzaje okienek na okładce, napisy wykonane wieloma metodami (grawer, nadruk UV, stempel, czcionka introligatorska) oraz oprawy stworzone z tkanin introligatorskich i ekoskór - występujących aż w 3 paletach kolorystycznych. 

Ponadczasowa klasyka linii Classic nigdy się nie nudzi! Produkty możesz kreatywnie personalizować. Wybierz interesujący Cię kolor okładki, dodaj na niej własny napis (mogą to być m.in.: imiona, daty, nazwa Twojego studia czy inspirujące złote myśli) lub przygotowany wcześniej wzór (Twoje logo albo motyw ozdobny) i ciesz się swoim autorskim projektem. Postaw na klasykę, która nie ogranicza wyobraźni!

W linii stylistycznej CLASSIC dostępne są następujące produkty:

 

Udostępnij ten post

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn